Loading...

Shpërthen zjarri në kamionin në një servis në Elbasan, 4 të plagosur


Shpërthen zjarri në kamionin e një servisi në Elbasan, 4 të plagosur

Katër persona janë plagosur pas rënies së një zjarri në një pikë servisi mëngjesin e sotëm në qytetin e Elbasanit. Mësohet se zjarri ka rënë në një pikë servisi në Mjekës, teksa po riparohej një kamion.

Të njëjtat burime bëjnë me dije se të plagosur kanë mbetur R.J 57 vjeç, F.B 54 vjeç, S.h 59 vjeç dhe Th.P 26 vjeç, bëhet me dije se të katërt kanë djegie në pjesë të ndryshme të trupit.


Plagë më të rënda ka 57-vjeçari R.J i cili po punonte me saldatim në serbatorin e naftës së kamionit. Katër punonjësit e djegur janë jashtë rrezikut për jetën në spitalin e qytetit të Elbasanit.  .
Shpërthen zjarri në kamionin në një servis në Elbasan, 4 të plagosur Shpërthen zjarri në kamionin në një servis në Elbasan, 4 të plagosur Reviewed by Marion Mardodaj on 9/22/2014 12:33:00 PM Rating: 5
Loading...
Powered by Blogger.