Për çfarë ka nevojë çdo shenjë Horoskopi nga partneri, Emocionalisht

Për çfarë ka nevojë çdo shenjë Horoskopi nga partneri, Emocionalisht

Dashi
Keni nevojë për dikë që është në gjendje të mbajë bagazhet tuaja pa ju bërë të ndiheni fajtor, si të "thyer".

Demi
Keni nevojë për dikë që mund të zhvillojë një bisedë me ju për situata idjoteske, hipotetike, si dhe biseda të thella, intelektuale.

Binjakët
Ju keni nevojë për dikë që është rehat të tregojë anën e tyre të prekshme dhe nuk ka frikë të derdhë lot para jush.

Gaforrja
Ju keni nevojë për dikë që do të dëgjojë kur jeni të mërzitur dhe rregulloni sjelljen e tyre në përputhje me rrethanat në vend që të veproni në mbrojtje dhe të zhvendosni fajin.

Leo
Ju keni nevojë për dikë që do të flasë për çështjet e ndryshme me ju në një mënyrë të qetë, të pjekur në vend që të futet në një grindje ulëritëse me ju sa herë që nuk jeni dakord.

Virgjëresha
Ju keni nevojë për dikë që do të dëgjojë në mënyrë aktive kur flisni në vend që të tundni kokën pa vëmendjmend.

Peshorja
Ju keni nevojë për dikë që do të ndajë ndjenjat e tyre me ju lirshëm në vend që të presë që ju t'i detyroni ata të japin informacionet e tyre.

Akrepi
Keni nevojë për dikë që do t'i thotë ato tri fjalë të vogla në mënyrë të shpeshtë, në vend që të prisni që ju të dini si me magji se çfarë ndjen.

Shigjetari
Ju keni nevojë për dikë që ju hapet për të kaluarën e tyre dhe frikën dhe pasiguritë, në vend që të flitet vetëm për gjëra të lumtura gjatë gjithë kohës.

Bricjapi
Keni nevojë për dikë që mund të pranojë kur gabon dhe është i gatshëm të ndërmarrë hapa drejt përmirësimit të vetvetes.

Ujori
Keni nevojë për dikë që ju inkurajon të hapeni pa ju bërë kurrë të ndiheni sikur jeni të çmendur ose mbidramatik.

Peshqit
Ju keni nevojë për dikë që është në gjendje të shohë anën tuaj të situatës dhe të gatshëm të vijë në kompromise në vend që të qajë e të ndryshojë rrugë.
Previous Post Next Post