Çfarë refuzon të bëjë në takimin e parë të Dashurisë çdo shenjë Horoskopi

Çfarë refuzon të bëjë në takimin e parë të Dashurisë çdo shenjë Horoskopi

Dashi
Ju refuzoni të lejoni që partneri juaj të paguajë për gjithçka. Ju dëshironi të ndani koston.

Demi
Ju refuzoni të angazhoheni në shprehjen e dashurisë në publik. Ju pëlqeni t’i mbani puthjet private.

Binjakët
Ju refuzoni të shtireni. Ju u tregoni atyre veten tuaj më autentike që nga fillimi.

Gaforrja
Ju refuzoni të qëndroni në të njëjtën makinë. Dëshironi të jeni në gjendje të largoheni nëse nuk ndjeni ndonjë kimi.

Luani
Refuzoni të bëni lëvizjen e parë. Dëshironi që personi tjetër t'ju ndjekë.

Virgjëresha
Refuzoni të flisni vetëm ju. Ju prisni që partneri juaj të flasë aq sa të dëgjojë.

Peshorja
Ju nuk pranoni të mbani asgjë. Ju e lini veten paksa si vulnerabël, edhe nëse kjo i frikëson ata.

Akrepi
Ju refuzoni të bëheni shumë seriozë. Ju bëni shaka përreth dhe nuk u thoni atyre asgjë të thellë.

Shigjetari
Ju refuzoni të deheni. Ju dëshironi t'i njihni esëll më parë ata.

Bricjapi
Ju refuzoni të gënjeni. Ju jeni brutalisht të sinqertë, edhe nëse kjo i largon ata.

Ujori
Ju refuzoni të shkoni atje ku thonë ata. Ju dëshironi të qëndroni diku në publik.

Peshqit
Ju refuzoni të shihni filma. Ju dëshironi të shkoni diku ku në të vërtetë jeni në gjendje të flisni.
Previous Post Next Post