Pse Shenja juaj e Zodiakut është Miku më i Mirë

Pse Shenja juaj e Zodiakut është Miku më i Mirë

Dashi: Do t'ju motivojë dhe do të nxjerrë më të mirën në ju.

Demi: Do të jetë besnik ndaj jush pa marrë parasysh se çfarë.

Binjakët: Do të japë këshilla të shkëlqyera.

Gaforrja: Do ju përqafojë shumë.

Luani: Fjalë për fjalë do të paguajë për gjithçka për ju.

Virgjëresha: Do ju ndihmojë për gjithçka.

Peshorja: Do t’ju falë menjëherë nëse ngatërroheni.

Akrepi: A do të vrasë këdo që ju lëndon.

Shigjetari: Do t'ju sjellë dhuratën më të mirë për ditën tuaj.

Bricjapi: Ndoshta do të bëjë të gjitha detyrat e shtëpisë për ju.

Ujori: Do ju bëjë të qeshni aq fort...

Peshqit: Do ju duan edhe kur nuk duhet.
Previous Post Next Post