Pse çdo shenjë Horoskopi ka frikë të Ndahet nga Partneri ose Partnerja

Pse çdo shenjë Horoskopi ka frikë të Ndahet nga Partneri ose Partnerja

Dashi
Ju nuk doni të veproni në mënyrë impulsive. Nuk doni të bëni një gabim për të cilin do pendoheni.

Demi
Ju jeni rehat në marrëdhënien tuaj. Nuk doni të dilni nga e panjohura dhe të jeni vazhdimisht në avantazh.

Binjakët
Ju keni qenë bashkë për aq kohë sa nuk mund të mbani mend se si është të jetosh vetëm. Nuk mund të mbani mend se si është të mbijetosh vetë.

Gaforrja
Ju nuk doni ta lëndoni partnerin tuaj. Nuk doni t’ua thyeni zemrën.

Luani
Nuk doni që familja dhe miqtë tuaj të gjykojnë marrëdhënien tuaj të dështuar. Nuk doni të ndiheni sikur të gjithë po ju shikojnë.

Virgjëresha
Nuk doni të filloni sërish dhe sërish. Ju nuk doni të ktheheni në lojën e takimeve.

Peshorja
Ju e urreni beqarin. Ju e urreni ndjenjën sikur jeni vetëm dhe të padëshiruar.

Akrepi
Ju nuk doni të jetoni vetëm. Ju nuk doni të luftoni për të mbështetur veten.

Shigjetari
Ju nuk doni të dukeni si leshko. Ju nuk doni të jeni të këqinj.

Bricjapi
Nuk doni të lejoni të ikë dikush që do të thotë shumë për ju. Ju nuk doni ta humbisni.

Ujori
Ju nuk doni të jeni vetëm gjatë pushimeve. Ju nuk doni të festoni vetëm.

Peshqit
Ju nuk doni të shkaktoni ndonjë dramë. Ju nuk doni të futeni në debate.
Previous Post Next Post