Pse çdo shenjë Horoskopi bie Viktimë e marrëdhënieve Helmuese

Pse çdo shenjë Horoskopi bie Viktimë e marrëdhënieve Helmuese
 Natyrisht që njeriu nuk është perfekt, ndaj bën gabime të cilat përpiqemi t'i regullojmë me ligje dhe regulla qoftë fetare apo zyrtare-juridike. Në këtë sens çdo njeri i gjallë bën gabimet e tij apo saj, prandaj në vijim këto gabime po i shohim nga këndvështrimi i shenjave zodiakale:

Pse çdo shenjë Horoskopi bie Viktimë e marrëdhënieve Helmuese
Dash
Ju dëshironi ngacmimin dhe pasigurinë dhe kjo është ajo çfarë njerëzit toksikë sjellin në tryezë, edhe pse këto sjellin dhimbje.

Demi
Ju jeni shumë kokëfortë për të ikur nga një marrëdhënie që nuk po funksionon.

Pse çdo shenjë Horoskopi bie Viktimë e marrëdhënieve Helmuese

Binjakët
Ju nuk mendoni se mund të bëni më mirë, kështu që vendoseni për më pak.

Gaforrja
Ju ngjiteni lehtë pas njerëzve dhe e keni të vështirë t'i lini të lirë.

Pse çdo shenjë Horoskopi bie Viktimë e marrëdhënieve Helmuese


Luani
Jeni rritur duke besuar se problemeve nuk mund t'i shmangesh apo t'i anashkalosh, mundoheni të zgjidhni problemet.

Virgjëresha
Ju besoni verbërisht tek falja dhe jepni plot "shanse të dyta".

Pse çdo shenjë Horoskopi bie Viktimë e marrëdhënieve Helmuese

Peshorja
Ju gjithmonë shihni më të mirët tek njerëzit, pa marrë parasysh sa herë ata ju tregojnë ngjyrat e tyre të vërteta.

Akrepi
Ju urreni të jeni vetëm, kështu që hidheni lehtë në marrëdhënie të gabuara për të shmangur vetminë.

Shigjetari
Ju ngatërroni xhelozinë dhe argumentet me dashurinë dhe pasionin.


Bricjapi
Ju besoni se njerëzit mund të ndryshojnë, dhe ju pëlqen sfida që vjen me përpjekjen për t'i ndryshuar ato.

Ujori
Zemra juaj e mposht kokën tuaj, brendësinë tuaj, sensin tuaj të zakonshëm.

Peshqit
Ju keni shumë besim dhe nuk shihni kurrë drita të kuqe deri sa të jetë vonë.
Previous Post Next Post