Çifte të Horoskopit - Veçori

Çifte të Horoskopit - Veçori
 
Virgjëresha / Bricjapi: Çifti i fuqisë
Peshorja / Luani: Çifti i pandalshëm
Akrepi / Virgjëresha: Dueti kërkues
Gaforrja / Demi: Partnerë përkujdesës
Ujori / Binjakët: Zbuluesit intelektualë
Virgjëresha / Peshorja: Të dashurit sensual
Peshqit / Akrepi: Bashkëshortët e shpirtit
Shigjetari / Dashi: Udhëtim ose vdekje
Demi / Peshqit: Të kundërtit
Bricjapi / Gaforrja: Dueti i nxehtë dhe i ftohtë
Shigjetari / Ujori: Rebelët pa arsye
Dashi / Peshorja: Historia e dashurisë e Ares dhe Afërditës
Luani / Binjakët: Fluturat Sociale
Binjakët / Shigjetari: Eksploruesit
Demi / Bricjapi: Çifti i qëndrueshëm
Peshqit / Gaforrja: Të dashuruarit intuitiv
Akrepi / Binjakët: Çifti dominues
Luani / Ujori: Vjedhës të vëmendjes 
Previous Post Next Post