Si do na Refuzojnë shenjat e Horoskopit kur nuk Ndjejnë gjë

 
Dashi: 21 mars - 19 prill
Ata do të pushojnë së përgjigjuri teksteve tuaja.

Demi: 20 prill - 20 maj
Ata do t'ju dërgojnë aksidentalisht sinjale të përziera, sepse nuk dëshirojnë t'ju lëndojnë.

Binjakët: 21 Maj - 20 Qershor
Ata do sajojnë disa dëngla për mënyrën se përse nuk janë gati për një marrëdhënie tashti.

Gaforrja: 21 qershor - 22 korrik
Do kamuflohen duke thënë se si jeni një person më "i madh" dhe se meritoni më shumë.

Luani: 23 korrik - 22 gusht
Ata do të thonë me lehtësi se me cilin person janë të interesuar të dalin.

Virgjëresha: 23 gusht - 22 shtator
Ata do të jenë aq të hapur sa të jetë e mundur për t'u siguruar që mesazhi i tyre të përçohet saktë dhe qartë.

Peshorja: 23 shtator - 22 tetor
Ata do qeshin dhe do ta ndryshojnë temën e diskutimit çdo herë që përpiqeni të flirtoni.

Akrepi: 23 tetor - 21 nëntor
Do t'i shihni me dikë tjetër pranë jush.

Shigjetari: 22 nëntor - 21 dhjetor
Do t'ju fshijnë nga çdo llogari në mediat sociale.

Bricjapi: 22 dhjetor - 19 janar
Ata do t'jua thonë drejt në fytyrë.

Ujori: 20 janar - 18 shkurt
Ata gjithmonë do të kenë një justifikim të çalë përse nuk janë në gjendje të rrijnë me ju.

Peshqit: 19 Shkurt - 20 Mars
Ata do t'ju thërrasin gjithë kohës "shoku..., dhe shoku" derisa ta kuptoni se nuk mund të shkohet më tej me ta.
Previous Post Next Post