Përse duhet të pretendoni standarde më të larta sipas Horoskopit

Përse duhet të pretendoni standarde më të larta sipas Horoskopit

Dashi: 21 mars - 19 prill
Sepse ti vazhdon të mbështesësh të pa aftët.

Demi: 20 prill - 20 maj
Sepse ti je arsyeja pse je aq i/e pakënaqur.

Binjakët: 21 Maj - 20 Qershor
Sepse nuk është e shëndetshme të mendosh kaq pak për veten.

Gaforrja: 21 qershor - 22 korrik
Sepse ju nuk mund të vazhdoni të luajnë pjesën e atij që kujdeset më shumë.

Leo: 23 korrik - 22 gusht
Sepse ju jeni duke lejuar veten të shfrytëzoheni përsëri dhe përsëri dhe përsëri.

Virgjëresha: 23 gusht - 22 shtator
Sepse je mjaft i/e vjetër sa të dish më mirë.

Peshorja: 23 shtator - 22 tetor
Sepse ju vendosni njerëzit e gabuar në piedestale.

Akrepi: 23 tetor - 21 nëntor
Sepse ti vazhdon të bllokohesh në marrëdhënie toksike.

Shigjetari: 22 nëntor - 21 dhjetor
Sepse ju mund të bëni shumë më mirë sesa ajo që keni zgjidhur për të bërë kohët e fundit.

Bricjapi: 22 dhjetor - 19 janar
Sepse nuk je aq i tmerrshëm sa vazhdon të tregosh për veten.

Ujori: 20 janar - 18 shkurt
Sepse, përkundër asaj që tregojnë pasiguritë tuaja, ju jeni të kapshëm.

Peshqit: 19 Shkurt - 20 Mars
Sepse ju vazhdoni ta vendosni veten në situata të këqija.
Përse duhet të pretendoni standarde më të larta sipas Horoskopit Përse duhet të pretendoni standarde më të larta sipas Horoskopit Reviewed by Oculus News on 5/14/2019 11:34:00 PM Rating: 5
Powered by Blogger.