Rumani, Këngëtari i Shkul Flokët dhe Qëllon Live të Dashurën Shtatzënë (Video)

Rumani, Këngëtari i Shkul Flokët dhe Qëllon Live të Dashurën Shtatzënë (Video)
Një ngjarje e çuditshme ka ndodhur në Rumani së fundmi.

 Këngëtari Nicolae Guta, i mbiquajtur edhe mbreti i muzikës cigane, u bë shumë keq kur mësoi se djali i tij, kishte fjetur me të dashurën aktuale, Lulia.

Këngëtari cigan, i cili shihet edhe si legjendë nga rumunët, ka bërë dhjetë fëmijë me pesë gra të ndryshme.

Nicolae Guta ishte i ftuar në një emision së bashku me të dashurën aktuale, me ish-partneren dhe djalin e kësaj të fundit.

Biseda u ndez kur këngëtari mori vesh se e dashura e tij e kishte tradhtuar me djalin e ish-partneres.

Në këto momente ai e godet të dashurën shtatzënë dhe e tërheq për flokësh, derisa ndërhyjnë rojet e sigurisë.

Nicu u shpreh se kjo ishte një hakmarrje për Gutën, pasi ai ka keqtrajtuarën nënën e tij. “Ti je tallur me nënën time, tani është radha ime”, ka thënë ai.  
Previous Post Next Post