Megi Luka, përfaqësuese e Shqipërisë në Miss Universe 2015 (Foto)

Megi Luka, përfaqësuese e Shqipërisë në Miss Universe 2015 (Foto)

Konkursi i bukurisë që u zhvillua dje mbrëma në brendësi të Pallatit të Kongreseve në Tiranë, zgjodhi mes shumë bukurosheve, vajzën që do të përfaqësojë Shqipërinë në Miss Universe 2015.
Megi Luka, përfaqësuese e Shqipërisë në Miss Universe 2015 (Foto)

Jurisa ishte e përbërë nga Bleona Qereti, Gabriel Garko, Armina Mevlani dhe Heidi Lushtaku, zgjodhën si më të bukurën modelen Megi Luka.
Megi Luka, përfaqësuese e Shqipërisë në Miss Universe 2015 (Foto)

I ftuar special në këtë mbrëmje ishte aktori nga Italia Gabriel Garko, ndërkohë që performuan edhe emra të njohur të skenës shqiptare si Era Istrefi, Çiljeta, Noizy etj.

Megi Luka, përfaqësuese e Shqipërisë në Miss Universe 2015 (Foto)


Previous Post Next Post