(VIdeo) Llahtaria e ferrit të përjetuar brenda tragetit që flakëroi në mes të Adriatikut


Bëhet fjalë për imazhe të filmuara në mënyrë amatore nga një pasagjer që ishte në bord.

Saktësish është momenti kur flakët përpijnë kafeterinë e tragetit dhe personat në bord nisin të veshin xhupat e shpëtimit.


Autor i filmimit është një egjiptian, i nisur nga Patra në drejtimin e Ankonës.

Atij i është ardhur në ndihmë rreth drekës dhe me helikoper ëshë dërguar në spitalin e Scorrano, ku i është nënshtruar kontrolleve, teksa vuan nga simptomat e hiperlepsisë dhe marrje mendsh. Deri tani janë shpëtuar rreth 200 pasagjerë.
(VIdeo) Llahtaria e ferrit të përjetuar brenda tragetit që flakëroi në mes të Adriatikut (VIdeo) Llahtaria e ferrit të përjetuar brenda tragetit që flakëroi në mes të Adriatikut Reviewed by Oculus News on 12/29/2014 06:23:00 PM Rating: 5
Powered by Blogger.