Kompania e llotos nuk i pranon skedinat kundër Shqipërisë

Kompania e llotos nuk i pranon skedinat kundër Shqipërisë
Një nga kompanitë e basteve më të mëdha në vend ka marrë një vendim nga më të pazakontët në historinë e lojërave të fatit. Kompania Eurolive ka njoftuar klientët e vet se nuk pranon asnjë bast kundër Shqipërisë lidhur me ndeshjen Serbi-Shqipëri.

Kjo është hera e parë që një kompani bastesh merr një vendim të tillë.

Ndeshja e sotme është paraprirë nga polemika të shumta dhe pritshmëri të larta.


Shqipëria do ndeshet në Beograd me Serbinë pas një fitoreje dhe një barazimi me Portugalinë dhe Danimarkën që shihen si favoritët e grupit për ndeshjet eliminatore të Euro 2016..
Previous Post Next Post