Grabitet një çift nga dy persona në Kashar

Ilustrim
Ilustrim
Dy persona të armatosur kanë grabitur një çift në zonën e Kasharit.

Ngjarja ka ndodhur mbrëmë rreth orës 23:00. Burime nga policia bëjnë me dije se çifti ka qenë duke udhëtuar me makinë kur dy personat e armatosur i kanë dalë para. Grabitësit kanë goditur çiftin dhe i kanë marrë makinën. Policia ka nisur hetimet për zbardhjen e plotë të ngjarjes dhe kapjen e autorëve.

Grabitet një çift nga dy persona në Kashar Grabitet një çift nga dy persona në Kashar Reviewed by Oculus News on 10/09/2014 10:54:00 AM Rating: 5
Powered by Blogger.