Selena Gomez feston me lezbiken Delevinge

as.jpg
Aktorja dhe këngëtarja Selena Gomez ka tashmë një mike të re, modelen Cara Delevingne, madje janë bërë aq mike sa kanë festuar së bashku edhe ditëlindjen.
Deri më sot të dyja vajzat nuk ishin parë në shoqërinë e njëra-tjetrës, por 22-vjetori i këngëtares i ka afruar së tepërmi “dy beqaret”.
Gomez në ditëlindjen e saj nuk është parë as me ish-të dashurin Justin Bieber dhe as me ish-shoqen e ngushtë Taylor Swift, por këto dy mungesa të mëdha i ka plotësuar Cara.
Delevinge njihet për preferencat që ka për femrat, vetëm pak muaj më parë ajo u nda nga aktorja Michelle Rodriguez, prandaj ekziston frika se mos ndoshta edhe shijet e Selenës kanë ndryshuar. Këtë do ta tregojnë ditët në vazhdim./klan/
Selena Gomez feston me lezbiken Delevinge Selena Gomez feston me lezbiken Delevinge Reviewed by Tiranasoculus on 7/23/2014 11:45:00 AM Rating: 5
Powered by Blogger.