Rrëzohet nga lartësia në parkun e lojrave - Tiranë - një fëmijë, në spital në gjendje të rëndë

Tiranë, rrëzohet në parkun e lojrave një fëmijë, në gjendje të rëndë në spital

Një fëmijë është rrëzuar në parkun e lojërave ka përfunduar në spital ditën e sotme. Ngjarja ka ndodhur në zonën e Laprakës në kryeqytet. Burime nga vendi i ngjarjes bëjnë me dije se fëmija ka qenë duke luajtur në një park lojrash kur ka humbur kontrollin dhe ka rënë poshtë.

Vogëlushi është transportuar menjëherë në spital dhe ndodhet në gjendje të rëndë. Ende nuk dihen rrethanat e ngjarjes apo lartësia nga e cila ka rënë fëmija. Policia ndodhet në vendin e ngjarjes dhe ka nisur hetimet.
Previous Post Next Post