Polici rrugores rrihet nga tre persona për shkak se kishte vënë gjobë 1,000 lekë


 


Një polic është sulmuar nga të paktën 3 persona për shkak të një gjobe 1 mijë lekëshe të vendosur një furgoni.

Ngjarja ka ndodhur në afërsi të Mbikalimit të Kasharit kur Arben Hajdari, me origjinë nga Tropoja, me një fuoristraxë ku ndodhej një femër dhe 2 adoleshentë kanë shkuar dhe kanë gjetur në shërbim policin me inicialet E.S.

Sipas burimeve, tre persona e kanë fyer, nga të cilët Hajdari e godiste dhe njëri prej tyre i filmonte me celular. Shkak ishte gjoba që polici i kishte vendosur njërit nga furgonat e linjave për pasagjerë që ka Hajdari. Polici ka reaguar dhe sinjalizuar sallën operative.
Polici rrugores rrihet nga tre persona për shkak se kishte vënë gjobë 1,000 lekë Polici rrugores rrihet nga tre persona për shkak se kishte vënë gjobë 1,000 lekë Reviewed by Oculus News on 7/27/2014 02:50:00 PM Rating: 5
Powered by Blogger.