Krimi në familjes nuk resht: Burri vret gruan dhe fëmijët dhe më pas veten në Korçë

aa.jpg
Krimi në familje trondit sërish. Një ngjarje tepër e rëndë ka ndodhur mbrëmjen e sotme në Korçë, ku për pasojë ka pasur një vrasje të trefishtë.

Raportohet se burri ka vrarë gruan, fëmijën e tij e më pas i ka dhënë fund jetës së tij duke vetëvrarë. Ngjarja ka ndodhur në periferi të Korçës, pranë fshatit Boboshticë.

Ndërkohë, nuk bëhet ende i ditur emri i viktimave, ndërsa forcat e policisë kanë mbërritur në vendin e ngjarjes dhe po punojnë për zbardhjen e plotë të shkaqeve që çuan në këtë krim makabër.

Previous Post Next Post