Si reagon çdo shenjë Horoskopi kur diçka e vogël shkon Keq

Si reagon çdo shenjë Horoskopi kur diçka e vogël shkon Keq
 
Dashi
Ju veproni sikur nuk shqetësoheni nga jashtë dhe "gërryheni" nga brenda.

Demi
Ju kërkoni të tjerët të ju ndihmojnë dhe të përpiqeni të merrni këshilla nga të gjithë ata që takoni.

Binjakët
Ju veproni shpejt dhe merrni një vendim të dytë të kundërt me të parin, dhe më pas ndryshoni mendimin pesë minuta më vonë.

Gaforrja
Ju gjeni një vend fshehtë për të qarë derisa zhgënjimi nuk është jashtë sistemit tuaj.

Luani
Ju përpiqeni me kokëfortësi ta zgjidhni vetë problemin dhe largoni këdo që përpiqet të ndihmojë.

Virgjëresha
Ju kushtoni gjithë kohën tuaj për të gjetur një zgjidhje - dhe nuk mund të merrni asnjë pushim derisa të zgjidhet problemi.

Peshorja
Ju kaloni ca kohë vetëm duke reflektuar në mënyrë që të kërkoni përgjigjen.

Akrepi
Ju veproni sikur është fundi i botës dhe ankoheni për sa shumë e urreni jetën tuaj.

Shigjetari
Ju e shtyni problemin në pjesën e pasme të mendjes dhe vendosni të merreni me të më vonë.

Bricjapi
Ju kaloni një kohë të gjatë duke menduar përmes problemit dhe duke u përpjekur të krijoni një mënyrë për ta parandaluar atë përsëri në të ardhmen.

Ujori
Ju nuk e lejoni që t'ju shqetësojë. Por është prapa jush.

Peshqit
Ju prisni që Google të ketë përgjigjen për ju.
Previous Post Next Post