Burri rreh të dashurën se mori gjithë batanijen vetëm për vete

 Një ngjarje e habitshme ka ndodhur në Angli javën që shkoi, ku një burrë është arrestuar për arsye se rrahu të dashurën e tij  për shkak se kjo e fundit i mori batanijen gjatë natës duke e zbuluar.

35 vjeçari Richard William nga Macclesfield, pasi u shpall i fajshëm është urdhëruar nga Gjykata të bëjë edhe 12 orë punë komunitare.

Sipas hetimeve policore, ndërsa çifti po shkonte në shtrat ishte në debat mbi përdorimin e batanijes. Ajo e tërhoqi batanijen për vete, ndërsa ai u përpoq ta merrte sërish.

Në këto kushte Richard u irritua dhe e tërhoqi me forcë atë nga krehati duke ia mavijosur krahët. Më pas e shtrëngoi nga flokët dhe e tërhoqi prej flokësh deri tek guzhina, ku edhe e goditi me një shkelm në stomak. Ndërsa guraja e terrorizuar i telefonoi menjëherë vëllait të saj, i cili e paditi ngjarjen në polici.

Çifti ka edhe një fëmijë së bashku. Gjykata e urdhëroi Richardin që të qëndojë larg të dashurës së tij. Ndërsa ai shprehet i habitur se si e dashura e tij ka firmosur një urdhër-kufizim të tillë, dhe thekson se do kthehet sërish tek e dashura sapo urdhëri të ketë skaduar.
Burri rreh të dashurën se mori gjithë batanijen vetëm për vete Burri rreh të dashurën se mori gjithë batanijen vetëm për vete Reviewed by Oculus News on 3/13/2016 10:35:00 AM Rating: 5
Powered by Blogger.