Gruaja hidhet mbi çatinë e makinës së burrit me tjetër Femër brenda në veturë (Video)


 Një ngjarje e çuditshme ka ndodhur javën që shkoi në qytetin Medellin në Koklumbi, ku një grua sapo ka parë burrin e saj në makinë me një femër, ka ndaluar trafikun dhe i është hedhur makinës në çati për të penguar burrin e saj që t'i japë makinës me një tjetër femër brenda.

Menjëherë një turmë njerëzish është mbledhur për të parë këtë incident të rrallë.

Gruaja i ka kërkuar burrit që të dalë urgjentisht nga makina, por ai ka refuzuar.

Pas disa çastesh ai ka hapur dritaren e makinës për të komunikuar me gruan e tij, por kjo e fundit shfrytëzojë rastin dhe hyri nga dritarja e makinës dhe filloi që të lëvizte me forcë sediljen e burrit të saj.

Më pas hapi derën e makinës dhe nisi të grindej me burrin. Për më tepër e tregon kjo video e publikuar si fillim nga "Daily Mirror".


Gruaja hidhet mbi çatinë e makinës së burrit me tjetër Femër brenda në veturë (Video) Gruaja hidhet mbi çatinë e makinës së burrit me tjetër Femër brenda në veturë (Video) Reviewed by Oculus News on 1/10/2016 12:52:00 PM Rating: 5
Powered by Blogger.