Rita Ora femra më e Bukur në Botë për 2015 sipas "Zoo"


 Revista e njohur “Zoo”, për meshkuj, e ka shpallur këngëtaren shqiptare si “Femra më e bukur në botë për 2015”, ndërsa me foton më të re të cilën Rita e ka postuar në llogarinë e saj në rrjetin social “Instagram”, e ka arsyetuar këtë titull të fituar

Pas sukseseve të njëpasnjësshme muzikore, vjen edhe një mirënjohje tjetër për këngëtaren shqipëtare me famë botërore Rita Ora.  Për çdo vit kjo revistë e njohur për meshkuj, përpilon listën e femrave më të bukura në botë dhe këtë herë si lidere e kësaj liste ishte pikërisht Rita, ndërsa siç thonë nga kjo revistë, në këtë vendim ka kontribuuar edhe fakti që këngëtarja vazhdimisht në rrjetet sociale poston foto vërtetë provokuese, ku ajo shihet superseksi..
Previous Post Next Post