Përdhunon të Fejuarën e Menaxherit - i pakënaqur nga shërbimi celular

Një burrë ishte aq i inatosur me shërbimet celulare, sa që përdhunoi të fejuarën e menaxherit të dyqanit ku mori këtë shërbim, në qytetin Kohsiung, Tajvan. Ngjarja ndodhi javën që shkoi.

Përdhunon të Fejuarën e Menaxherit - i pakënaqur nga shërbimi celular
Policia e Kaohsiung e arrestoi menjhëherë agresorin për shkak se përdhunojë gruan e menaxherit, e cila sipas agresorit, e kishte faturuar tej mase për një kartë të vetme SIM që kishte blerë.

I dyshuari, i identifikuar si Li, theksoi se marrëdhënja seksuale ishte pjesë e marrëveshjes që kishte të bënte me një shkëmbim biznesi.

Ndërsa policia tha se i fejuari i viktimës i kishte siguruar një celularë dhe një kartë SIM një shoku të Liut. Por shoku nuk ishte i kënaqur me kartën SIM, duke argumentuar se ishte shumë e shtrenjtë.

Më pas shkoi e u ankua tek Liu, dhe të dy bashkë vendosën të ballafaqonin çmimin e SIM me menaxherin e dyqanit.

Menaxheri në atë çastë po dilte me të fejuarën kur u konfrontua nga dy gansterët. Gangsterët e detyruan të fejuarën me forcë të hipi në makinën e tyre.

Më pas dy agresorët i thanë menaxherit se do t'ja kthenin të fejuarën kur ai të "kthejë vlerën e tepërt të parave të paguara" prej tyre.

Vajza u lirua pas 19 orësh, dhe më pas raportoi në polici se ishte abuzuar seksualisht.

Kur Li dhe shoku i tij u arrestuan, pretenduan se kryerja e marrëdhënjeve seksuale me gruan ishte pjesë e marrëveshjes.

Policia konfiskoi nga agresorët një koleksion thikash, disa lloj drogërash ilegale dhe disa pasaporta false, raportojnë mediat e Tajvanit.
Previous Post Next Post