De Biasi zbulon listën anti-Serbi

De Biasi zbulon listën anti-Serbi
 Trajneri i Kombëtares shqiptare, De Biasi ka publikuar listën e lojtarëve që ka ftuar për sfidën e 8 Tetorit ndaj Serbisë. Strategu italian ka rikthyer në Kombëtare Shalën dhe mbi të gjitha, Alban Mehën. Bie në sy mungesa e Mavrajt, që siç duket nuk ka qenë e mundur për të të zhvillojë këtë ndeshje shumë të rëndësishme.

Ja lista e plotë
1 Berisha
2 Hoxha
3 Shehi
4 Agolli
5 Ajeti
6 Aliji
7 Cana
8 Djmsiti
9 Hysaj
10 Lila
11 Rrahmani
12 Abrashi
13 Basha
14 Kace
15 Kukeli
16 Memushaj
17 Shala
18 Xhaka
19 Balaj
20 Cikalleshi
21 Gashi
22 Lenjani
23 Roshi
24 Sadiku
25 Salihi
26 Meha
Previous Post Next Post