Rihanna dhe Travis - Puthje të Zjarrta, Konfirmohet Lidhja

Rihanna dhe Travis - Puthje të Zjarrta, Konfirmohet Lidhja

Rihanna dhe Travis Scott u filmuan të dy shumë të zjarrtë dhe apasionant duke u puthur me njëri tjetrin mbrëmjen e së enjtes në një festë të organizuar pas New York Fashion Week . Eshtë fakt që ata ishin të hapur dhe tejet të dashur para një dhome  plot me artdashës. Çifti i freskët është parë bashkë gjatë kësaj jave duke nxitur thashetheme për një lidhje të mundshme, që siç duket rezultuan të vërteta.
Previous Post Next Post