Lezhë, qëllohet me armë zjarri pranë Monika Kryemadhit

Lezhë, qëllohet me armë zjarri pranë Monika Kryemadhit

Një person ka qëlluar me armë  ndërsa ishte fare pranë deputetes Monika Kryemadhi e cila në atë çastë sapo hyri në makinë pas një takimi elektoral në fshatin Rrilë, në komunën e Shën Kollit. Mësohet se autori i dyshuar i kësaj ngjarje është Tonin Fizi.

Bëhet e ditur se Kryemadhi po dilte nga një banesë pas një takimi elektoral dhe është qëlluar me armë në momentin që ka hyrë në makinë.

Detaje të tjera në lidhje me motivet  pritet të zbardhen në orët në vijim.
Previous Post Next Post