Pezullohen 3 lojtarë për pezullim ndeshjesh

Komisioni i Etikës pranë Federatës Shqiptare të Futbollit, ka pezulluar 3 lojtarë të Kategorisë Superiore për manipulim të rezultateve në ndeshje të kampionatit.

Komisioni i Etikës ka pezulluar 6 muaj portierin e Flamurtarit Ilion Lika, 6 muaj pezullim për trukim ndeshjesh Arben Muskajn e Partizanit dhe Ganjol Kaçulin e Elbasanit.

Pezullohen 3 lojtarë për pezullim ndeshjesh Pezullohen 3 lojtarë për pezullim ndeshjesh Reviewed by Oculus News on 4/21/2015 05:35:00 PM Rating: 5
Powered by Blogger.