Erion Veliaj, kandidati i PS-së për Bashkinë e Tiranës

Erion Veliaj, ministri aktual i Ministrisë së Mirëqenies Sociale dhe Rinisë, është konfirmuar zyrtarisht si kandidat i së majtës për Bashkinë e  Tiranës.

Në mbledhjen e pasdites së sotme me deputetët e qarkut të Tiranës, kreu i PS-së, Edi Rama, ka konfirmuar propozimin për Erion Veliaj.


Më herët kreu i LSI-së, Ilir Meta, tha se emri për Tiranën do të jetë një emër gjithëpërfshirës.
Erion Veliaj, kandidati i PS-së për Bashkinë e Tiranës Erion Veliaj, kandidati i PS-së për Bashkinë e Tiranës Reviewed by Oculus News on 4/16/2015 07:51:00 PM Rating: 5
Powered by Blogger.