Tritol në Lazarat, fatmirësisht s'ka të lënduar


lazarati


Sipas raportimeve, nga shpërthimi nuk ka pasur të lënduar, por vetëm dëme materiale. Policia ka nisur menjëherë hetimet për të zbuluar identitetin e autorit të kësaj ngjarjeje, si dhe për të bërë të mundur arrestimin e tij.

Hysen Bejko raportohet të jetë babai i kreut të Partisë Demokratike të Gjirokastrës./Shqip/

Tritol në Lazarat, fatmirësisht s'ka të lënduar Tritol në Lazarat, fatmirësisht s'ka të lënduar Reviewed by Oculus News on 3/22/2015 10:28:00 AM Rating: 5
Powered by Blogger.