Përgjaket Fieri: burri vret dy vëllezër, kunatën, mbesën dhe më pas veten

as.jpg
Një vrasje e 5-fishtë është regjistruar mëngjesin e sotëm në fshatin Sukë të Fierit. Burri vret dy vëllezër, kunatën, mbesën dhe më pas veten.   

Burime nga policia bëjnë të ditur se shtetasi Bajram Vrapi ka qëlluar për vdekje dy vëllezërit e tij, kunatën dhe mbesën dhe më pas është vetëvrarë me të njëjtën armë.    

Momentalisht mbeten ende të paqarta shkaqet e ngjarjes së rëndë, ndërsa policia ka mbërritur në vendin e ngjarjes.  
Përgjaket Fieri: burri vret dy vëllezër, kunatën, mbesën dhe më pas veten Përgjaket Fieri: burri vret dy vëllezër, kunatën, mbesën dhe më pas veten Reviewed by Tiranasoculus on 7/22/2014 09:32:00 AM Rating: 5
Powered by Blogger.