Kanabisi nuk resht së "gjelbëruari" Shqipërinë: 100 fidanë kanabis azgjesohen në Tepelenë

aa.jpg
Asgjësohen 100 fidanë kanabis sativa në Tepelenë. Në kuadër të operacionit të koduar ‘Hija e Lisit’ në fshatin Rabie, u bë e mundur asgjësimi i bimëve narkotike.

Ndërkohë, blutë e Tepelenës kanë bërë të mundur arrestimin në flagrancë të Fatmir Caushin, i cili është dhe poseduesi i fidanëve të kanabisit. Gjatë kontrollit të ushtruar në banesën e Caushit, policia ka sekuestruar një armë zjarri dhe 10 fishekë.
Kanabisi nuk resht së "gjelbëruari" Shqipërinë: 100 fidanë kanabis azgjesohen në Tepelenë Kanabisi nuk resht së "gjelbëruari" Shqipërinë: 100 fidanë kanabis azgjesohen në Tepelenë Reviewed by Oculus News on 7/25/2014 09:28:00 AM Rating: 5
Powered by Blogger.