Diego Maradona në krahët e një 25-vjeçareje

Maradonna në krahët e një 25 vjeçareje

Kor 28, 2014  Lifestyle&ShowBiz  0

Maradona me gazetaren
Legjenda e futbollit, Diego Maradona nuk lodhet se kërkuari “shpirtin binjak”.

Sipas mediave argjentinase, një gazetare 25-vjeçare i ka “rrëmbyer zemrën” 53-vjeçarit Maradonna.  Sipas “Ciudad.com” Maradonna dhe 25-vjeçarja joshëse, Eva Amodeo vetëm pak ditë më parë kanë kaluar momente “pikante” në një club nate në Buenes Aires.
Për Evën, Maradona është një “gjeni”,  por ajo ende nuk ka pranuar se mes tyre ka një marrëdhënie dashurie./k/- Oculus News

Previous Post Next Post