Sekuestrohen 302 kg drogë në Qafë Botë, arrestohet shoferi grek


ds.jpg


Sekuestrohen 302 kg marijuanë në Qafë Botë. Policia greke, pas një kontrolli të ushtruar në një furgon-frigorifer ka bllokuar mbrëmjen e sotme 251 pako me drogë.

Mësohet se operacioni është kryer në vendin e quajtur Rajo në Igumenicë. Ndërkohë, është bërë e mundur dhe ndalimi i shoferit që drejtonte mjetin, një 38-vjeçar grekë.
Previous Post Next Post