Futboll, sot Kosova-Senegal


sas.jpg

Përfaqësuesja e Kosovës në futboll, sot pasdite në orën 17, luan miqësoren e tretë ndërkombëtare kundër Senegalit. Ndeshja zhvillohet nën monitorimin e FIFA-së.


Përfaqësuesja e Kosovës të premten mbrëma ka zbritur në Gjenevë, ku dhe do zhvillohet ndeshja Senegalin.

Të përzgjedhurit, nën drejtimin e Albert Bunjakut, kanë zhvilluar dy stërvitje para lojës me Senegalin.
Futboll, sot Kosova-Senegal Futboll, sot Kosova-Senegal Reviewed by Tiranasoculus on 5/25/2014 11:13:00 AM Rating: 5
Powered by Blogger.