Gruaja poston gabimisht "toples" veten në Facebook

Gruaja poston gabimisht "toples" veten në Facebook

 Një grua në Britaninë e Madhe postoi gabimisht foto "toples" të vetes së saj në Facebook.

Luise Stevenage, ishte shumë e lumtur pasi bleu lavatriçen e saj të re. 

Nga lumturia e madhe ajo i bëri një foto lavatriçes për të ndarë me miqtë e saj në Facebook këtë gëzim, por pjesa e qelqtë e derës së lavatriçes e reflektoi atë në atë, e cila në atë çast ishte toples ndërsa shkrehu foton.

Në postimin e saj ajo shkruan "E dua lavatriçen time të re, lanë the thanë në mënyrë perfekte."

Nuk kaloi shumë dhe në vend që komentet të kishin lidhje me lavatriçen, njerëzit nisën shumë shpejt të komentonin për atë vetë, e cila shfaqet "toples" në derën e qelqtë të lavatriçes.

Stevenage u habit së tepërmi kur fotoja e saj u bë virale dhe mori shumë pëlqime në një kohë të shkurtër.
Previous Post Next Post