Vlorë - 81-vjeçarja ngacmohet seksualisht nga 44-vjeçari

Vlorë - 81-vjeçarja ngacmohet seksualisht nga 44-vjeçari

E moshuara pretendon se është ngacmuar seksualisht nga një 44-vjeçar, e denoncon në polici. Ngjarja ka ndodhur një ditë më parë në qytetin e Vlorës.

Burime nga policia thonë se shtytësja E.M., 81 vjeç, ka dëshmuar se shtetasi F.B., 44 vjeç, e ka ngacmuar seksualisht atë duke kryer veprime ndjellëse dhe provokuese, shkruajnë mediat.

Pas kallëzimit nga ana e 81 vjeçares, policia nisi menjëherë hetimet.
Previous Post Next Post