Kapet me 15 kallëpe tritol i riu në Gramsh

 Policia e Elbasanit ka arrestuar në flagrancë Marenglen Musaj për trafikim dhe tregëtim të lëndëve plasëse dhe kultivim të bimëve narkotike.

24 vjecari është banor i fshatit Kishtë, në komunën Kuker të Gramshit.

Musajt iu gjetën dhe sekuestruan 15 kallëpe tritol TNT 200 gr, 6 kg eksploziv amonit malor, gjithashtu pranë shtëpise së tij në fshatin Kishtë u gjetën edhe18 bimë kanabis sativa të mbjella nga Marengleni.

Previous Post Next Post