Këngëtaret shqiptare të adhuruara dhe famoze në Azi


KK_905515834

Dy këngëtaret më të reja të muzikës shqiptare Enca Haxhiu dhe Era Istrefi kanë treguar në rrjetet e tyre sociale se kanë fansa që i duan në vendet aziatike.

Era istrefi pak ditë më parë postoi një video ku ish e dashura Mario Balotellit këndonte këngën e saj “Mani për money”.

Tashmë edhe Miriam Cani ka bërë publike një video ku një fanse e saj po këndon këngën “Përgjithmonë”. Fansja i thotë këngëtares tonë që e dashuron zërin e saj dhe është ninulla me të cilën fle çdo natë. Ndërkohë, Miriam Cani po vazhdon suksesin në Gjermani si këngëtare e grupit “Preluders”./The Albanian/.
Previous Post Next Post