Arrestohen dy vetë në Tiranë, dhunuan policin në detyrë


arrestohen dy persona në Tiranë, dhunuan policin


Policia e kryeqytetit ka vënë në pranga dy persona që akuzohen se kanë dhunuar një efektiv policie teksa po ushtronte detyrën.

Sokol Kryeziu dhe Eni Sada në bashkëpunim me njëri tjetrin kanë ushtuar dhunë mbi efektin me inicialet A.D të komisariatit numër 1 në kryeqytet.

Dy personat e mësipërm e kanë goditur me mjete të forta efektin A.D duke i marrë edhe armën e shërbimit, nje pistolete tip ‘Bereta’, e cila është gjetur pas arrestimit të tyre..
Previous Post Next Post