Tiranë - tek Medreseja - bie zjarr në shtyllën elektirke

Një shtyllë elektrike është përfshirë nga flakët mbrëmjen e sotme në kryeqytet. Ngjarja ka ndodhur pranë “Medresesë”, rreth orës 21.00, ndërsa mësohet se nuk ka lënduar nga zjarri.

Shkak i zjarri në shtyllën elektrike dyshohet të ketë qenë tensioni i lartë.

Në vendin e ngjarjes kanë mbërritur menjëherë forcat zjarrfikëse dhe të policisë.
Tiranë - tek Medreseja - bie zjarr në shtyllën elektirke Tiranë - tek Medreseja - bie zjarr në shtyllën elektirke Reviewed by Oculus News on 7/27/2014 10:42:00 PM Rating: 5
Powered by Blogger.