Sonte finalja e Ligës së Kampionëve


ds.jpg

Sonte zhvillohet ndeshja finale e Ligës së Kampionëve.

Dy ekipet e Madridit, Reali dhe Atletico, do të përballen me njëri-tjetrin në stadiuimin e Lisbonës Estadio da Luz.

Kjo është hera e parë që në finalen e Ligës së Kampionëve ballafaqohen dy ekipe të të njëjtit qytet.

Atletico Madridi sivjet është fitues i Ligës së parë të Spanjës, Primera Division.

Sonte finalja e Ligës së Kampionëve Sonte finalja e Ligës së Kampionëve Reviewed by Tiranasoculus on 5/24/2014 12:21:00 PM Rating: 5
Powered by Blogger.