(foto) Anxhela Martini pushime hot në Monako

Anxhela Martini  ka kaluar pushimet e saj në Monako dhe këtë ua ka treguar edhe miqve të saj në Instagram.

files.jpg

E veshur me një bikini që e tregonte trupin e saj prej një sirene deti modelja dukej e mrekullueshme./ina/

sds.jpg
(foto) Anxhela Martini pushime hot në Monako (foto) Anxhela Martini pushime hot në Monako Reviewed by Tiranasoculus on 5/26/2014 10:22:00 AM Rating: 5
Powered by Blogger.