Loading...

Asgjesohen 2000 rrënjë Kanabis Sativa në Dhërmi


Policia kufitare e Vlorës ka zbuluar dhe asgjësuar 2 mijë rrënjë bimë narkotike të llojit kanabis sativa.

Bimët narkotike janë zbuluar në brendësi të një pylli në zonën e Dhërmiut. Policia ka nisur hetimet për të zbuluar identitetin e personave qe kanë kultivur lëndën narkotike dhe vënien e tyre në pranga.

Asgjesohen 2000 rrënjë Kanabis Sativa në Dhërmi Asgjesohen 2000 rrënjë Kanabis Sativa në Dhërmi Reviewed by Marion Mardodaj on 4/20/2015 03:27:00 PM Rating: 5
Loading...
Powered by Blogger.