Loading...

Shaqiri” : Do qëndroj te Bajerni i Mynihut 11

aa.jpg
Sherdan Shaqiri i ka hedhur poshtë të gjitha zërat për një transferim gjatë merkatos së verës, pavarësisht se u përfol se është pranë Juventusit e Liverpulit. “Të dashur miq! Ndodhem me pushime dhe nuk ka asgjë të vërtetë në ato që shkruhen apo janë thënë gjatë këtyre kohëve. Unë kam një kontratë deri në vitin 2016 me Bajernin e Mynihut dhe mendoj vetëm për atë klub. Do vazhdoj karrierën time te klubi ku ndodhem aktualisht, pasi nuk kam asnjë arsye për t’u larguar”, ka thënë Shaqiri në profilin e tij zyrtar në “Facebook”. Në fakt, “Zonja e vjetër” mendohet se i ka bërë edhe një ofertë zyrtare mesfushorit.
Shaqiri” : Do qëndroj te Bajerni i Mynihut 11 Shaqiri” : Do qëndroj te Bajerni i Mynihut  11 Reviewed by Marion Mardodaj on 7/25/2014 03:00:00 PM Rating: 5
Loading...
Powered by Blogger.