Loading...

Ekzekutohet me breshëri plumbash 27-vjeçari në Kavajë


as.jpg
Një ngjarje e rëndë u shënua gjatë mbrëmjes në dalje te Kavajës.
Një 27 vjeçar është ekzekutuar  me armë zjarri teksa po udhëtonte me automjetin në rrugën nacionale Kavajë-Rrogozhinë .
Viktima është Andi Peqini, 27 vjeç.
Sipas të dhënave paraprake i riu ishte konfliktuar më herët më dy persona pranë një pike karburanti, të cilët dyshohet se janë dhe autorë të ngjarjes.
Policia bën me dije se është vënë në ndjekje të tyre.

Ekzekutohet me breshëri plumbash 27-vjeçari në Kavajë Ekzekutohet me breshëri plumbash 27-vjeçari në Kavajë Reviewed by Oculusnews Albania on 7/22/2014 10:51:00 PM Rating: 5
Loading...
Powered by Blogger.